Hiszpańska Inkwizycja

Forum gildii z gry "Pirates Assault"


#1 2009-03-26 15:55:12

Onetos

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 198

Jak pokonać Goliata =)

Mam już prawie w pełni zarysowany plan jak zaatakować Wakou i wygrac, ale trzeba bedzie jeszcze troche poczekac, zeby dorownac im levelami i statami chociarz troche.

Plan posiada element dywersyjny i wykorzystanie siły przeciwników. =)

Ale zeby go w pelni doproacowac, musze sie dowiedziec jednej, bardzo waznej rzeczy:
Czy po wyjsciu z jakiejs gildii mozna do niej wrocic wczesniej niz po tygodniu, bo zauwazylem ze pomiedzy gildiami mozna przeskakiwac bez problemu?

Offline

 

#2 2009-03-26 16:26:47

Onetos

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-13
Posty: 198

Re: Jak pokonać Goliata =)

No to juz mam plana:D

Atalujemy akademie Wakou i czekamy, czy ktos z glownego sojuszu z tych najsilniejszych przeskoczy do akademii zeby im pomoc, jezeli tak, to jak tylko bedziemy mieli wolny slot na nową wojne, to atakujemy glowny sojusz Wakou uszczuplony o kilku powazniejszych graczy, jezeli nie, to mowi sie trudno i i tak atakujemy Wakou, tyle ze troche odczekamy, wywolujemy wojny z kilkoma gildiami ktore potrafia sie tłuc, ale z ktorymi mamy raczej szanse na wygraną. A potem wywolujemy wojne z Wakou, beda mogli nas rzadko atakowac, bo bedzie nas atakowac masa kolesi z innych gildii, wiec to zmniejszy ich szanse na duzą ilsoc wygranych walk, co wy o tym sadzicie? =)

Offline

 

#3 2009-03-26 16:34:27

Edward England

Gość

Re: Jak pokonać Goliata =)

Troche to skomplikowane he he ja się dostosuje do wszystkiego byle by pokonać Wakou he he he

 

#4 2009-03-26 17:44:59

Rafael

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 51
Punktów :   

Re: Jak pokonać Goliata =)

Do gildii nie można wrócić wcześniej niż po tygodniu. Tylko musisz ich dobrze trafić żeby Wakou miało wolną wojnę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.godclan.pun.pl www.moonots.pun.pl www.fajnizklasy1d.pun.pl www.kingsjungle.pun.pl www.eragondziedzictwo.pun.pl